Duomenų bazių priežiūra

Ar Jums reikia atnaujinti, migruoti ar diegti MS SQL Server? Ar jums reikia pagalbos kuriant SQL Server infrastruktūros sprendimą, atitinkantį Jūsų specialius verslo reikalavimus? MS SQL serverio konsultantas padės Jums ir Jūsų verslui!

  • Konsultacijos MS SQL duomenų bazių klausimais

DBAService Jums siūlo specializuotas MS SQL konsultacines paslaugas, kurios leidžia išnaudoti mūsų ilgametę patirtį tobulinant SQL Server platformą ir padėti Jums priimti teisingus sprendimus, kurie sumažins Jūsų serviso prastovas, galimą riziką ir problemas.

  • Našumo gerinimas ir trikdžių šalinimas

Ankstyvas SQL Server lėto veikimo priežasties nustatymas yra raktas užtikrinant, kad Jūsų SQL serveriai dirba optimaliai, o DBAService turi patirties ir tiksliai žino, kaip padaryti MS SQL serverį greitesnį!

  • Patikra, konfigūravimas, diegimas

MS SQL Server turi tiek daug nustatymus. Tiesą sakant, yra šimtai vietų, kurios turi būti nustatytos teisingai. DBAService turėti metų patirtį ir žino, kaip patikrinti ir susikurti savo serverį su geriausios praktikos pavyzdžiais ir sveikatos patikrinimas.

  • MS SQL serverio diegimas, migracija

DBAService padės Jums suplanuoti ir įdiegti MS SQL serverį, optimaliai sukonfigūruotą ir atitinkantį unikalius Jūsų organizacijos poreikius. Mes padėsime suplanuoti ir įgyvendinti serverio migraciją, identifikuojant ir parenkant funkcijas pagal Jūsų konkrečius poreikius.

  • Disaster Recovery ir High Availability planavimas, diegimas

Labai svarbu nustatyti, kuris iš Jūsų MS SQL serverių yra kritiškai svarbus Jūsų verslui, o kuris ne. Kuomet vienas serveris negali būti nepasiekiamas nei kelias sekundes, kitas gali būti nepasiekiamas net ir ilgesnį laiką nesukeliant jokių nesklandumų. DBAService gali išanalizuoti ir įgyvendinti strategijas, kurios puikiai atitiktų Jūsų verslo poreikius.